Під час візиту сторони обговорили питання подальшого стратегічного розвитку сфери поводження з відходами у м. Києві, зокрема, компанія Веолія запропонувала своє бачення розвитку галузі у вигляді 3-х альтернативних концепцій, однією з яких є запровадження механіко-біологічної переробки відходів з виробництвом альтернативного палива та подальшим отриманням теплової та електричної енергії.
Українська делегація відвідала один з найбільших в Німеччині заводів механіко-біологічної переробки твердих побутових відходів EVG GmbH (потужністю 190 000 т на рік) та спалювальний завод на основі альтернативного палива Vattenfall у м. Росток (потужністю 180 000 т на рік).
«Під час обговорення ми прийняли до уваги всі побажання та стратегічні прагнення міста щодо вирішення питання поводження з відходами у столиці, - прокоментував пан Маттіас Фогель, Виконавчий директор з питань поводження з відходами в країнах Центральної та Східної Європи / Директор регіону Україна. Наступним кроком нашої подальшої співпраці з містом Київ буде розробка дорожньої карти та більш глибоке опрацювання найбільш оптимальної концепції для міста».